Dodávka a montáž tepelných, chladových, hlukových a protipožárních izolací v komerční i průmyslové výstavbě.

Arax na sociálních sítích

 

Profil společnosti

Historie firmy

Společnost IZOLACE ARAX JIHLAVA, s.r.o., byla založena 7. února 2000. Zpočátku jsme byli společností menšího rozsahu, ale v průběhu osmnácti let jsme se rozvíjeli a postupně jsme se rozrostli na středně velkou společnost s kvalitním technickým zázemím.

Naše filozofie

Kvalitní materiál + kvalitní práce = kvalitní a funkční izolace

Díky této filozofii jsme si získali široké spektrum zákazníků od průmyslových subjektů, výrobních firem až po fyzické osoby.

Co umíme?

Provádíme veškeré formy izolací, od tepelných izolací kotelen, topení, přes izolace vzduchotechniky, hlukové izolace až po izolace chladu.

Od roku 2008 realizujeme protipožární obklady systémy Promat i Grena a aplikujeme také protipožární ucpávky potrubí a elektrokanálů, které jsou dnes nedílnou součástí moderní výstavby. Na používání všech uvedených typů izolací je naše společnost certifikována.

Zrealizované zakázky najdete na celém území České republiky, v rámci Evropské unie a několik zakázek bylo prováděno i v zámoří.

Pro každého zákazníka je připravována individuální nabídka montáže izolací dle technických kritérií dané zakázky. V případě dodávky izolačního materiálu dle daných požadavků a potřeby zákazníka.